Świadectwo z parafii św. Jana Berchmansa
- zamknięcie Roku Wiary

Ponownie piszemy do Was dziękując za wspaniałe materiały duszpasterskie na Rok Wiary.

Nasza parafia w dniach 12-13 października połączyła się z Ojcem Św. Franciszkiem i w ramach Dni Maryjnych uroczyście zamknęła Rok Wiary. Powodów było wiele.

Obecność na Nabożeństwie Fatimskim: procesja trwała od godz. 18.00 do 20.30,

o 21. 00 - apel przy wystawionym Najśw. Sakramencie - złożenie wyznania wiary na odpowiednim piśmie wraz z podpisem,

o 24.00 - Pasterka Maryjna połączona z Aktem poświecenia siebie i światu Niepokalanemu Sercu N.M.P.

Natomiast 24 listopada - zakończymy go w diecezji a w samą Uroczystość Chrystusa Króla.

Ks. Proboszcz wraz z delegacją udaje się do Diest na 125-tą rocznicę kanonizacji naszego Patrona parafii - św. Jana Berchmansa

Zostaną tam poświęcone tablice z wyznaniem Wiary zakupione w waszej Kurii Metropolitalnej,  otarte o serce św. Jana Berchmansa w Diest podczas Mszy św. dziękczynnej za dar 125. rocznicy kanonizacji i rozdane zostaną rodzinom podczas I Niedzieli Adwentu.

ks. Bogumił Kowalski

Więcej informacji na stronie: